Jakość
Jakość
2Lab, to specjalistyczne laboratorium działające na rzecz ochrony jakości, rozumianej w bardzo szerokim zakresie. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym laboratorium, świadczącym usługi w badaniach paliw, olejów smarowych, produktów energetycznych oraz ochrony środowiska. Nasze działania, w porozumieniu z partnerami, gwarantują zapewnienie jakości produktu poprzez osiągnięcie najwyższego standardu w sferze usług. Jako istotny element uwzględniamy także działania na rzecz ekologii będącej miarą świadomości każdej firmy.
Laboratorium 2Lab
Jesteśmy specjalistami, który doradzają i pomagają wybierać właściwe rozwiązania. Nasze doświadczenia i narzędzia, którymi dysponujemy zapewniają najwłaściwsze wykorzystanie Twojego potencjału. 
2Lab to przede wszystkim: 
• nowatorskie narzędzia zarządzania jakością produktów i usług 
• nowoczesne laboratorium badań produktów naftowych 
• bezpieczeństwo spełnienia wymagań prawnych 
• kanał doradczy i konsultacyjny. Źródło informacji w zakresie ochrony środowiska i jakości produktów naftowych 
• umocnienie wizerunku lidera w dystrybucji produktów energetycznych 
• zwiększenie świadomości personelu oraz możliwość pogłębiania wiedzy 

To najważniejsze, lecz nie wszystkie zalety 2Lab. Z naszymi partnerami prowadzimy kompleksową współpracę, począwszy od miejscowej oceny
i monitoringu jakości oferowanych paliw po badania laboratoryjne. Przyczyniamy się do zwiększenia bezpieczeństwa w zakresie odpowiedzialności. Odpowiadamy na istotne pytania z zakresu eksploatacji i pomagamy rozwiązywać zaistniałe problemy. 

Lokalizacja
Działamy wszędzie
Laboratorium 2Lab usytuowane jest w Katowicach. Mimo tego obsługuje klientów z całej Polski.
Dzięki dostępnemu transportowi, każdy użytkownik może przesłać lub przekazać nam próbki do badań.
Prosimy przed ich przekazaniem o kontakt lub pozostawienie kontaktu do siebie w celu zebrania dokładnego opisu produktu.